Hakkımızda

Hakkımızda

Modern toplum yaşantısının en üst seviyede yaşandığı günümüz şartlarında özellikle endüstriyel anlamda üretim kodeksine sahip firmaların bu teknolojiyi yakından takip edebilmelerini sağlayan MNTM olarak CNC tezgâhı ile ilgili ihtiyaçlarınızı temin etmekten onur duyarız. Uzun yıllara dayalı tecrübemizle sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında;

Gibi oldukça stratejik ürünler ve bu ürünlerin profesyonel şartlarda bakım onarım çalışmalarını yürütmekteyiz.
 
Her türden CNC makinelerinizi dilerseniz piyasa şartlarında en yüksek bedel karşılığında satın alan firmamız bir noktada ikinci el makine piyasasında önemli hizmetler üretmektedir. Elbette vereceğimiz değer sizlerin elinizde bulunan makinenin durumuna göre belirleniyor. Bu bağlamda alıcının da satıcının da karşılıklı olarak faydasına hizmetler geliştiren kuruluşumuz aynı zamanda sıfır ürün satışı da yapmaktadır. CNC tezgâhlarında ortaya çıkan arıza veya bakım çalışmalarını uzman kadrosuyla gerçekleştiren firmamız bu noktada sizlerin her zaman yanında olmaktan gurur duymaktadır.

Özellikle oto yedek parçaları üretimi gerçekleştiren firmamız bu büyük piyasada kendine özel bir yer edinmeyi başarmıştır. Son derece kaliteli oto yedek parçaların üretimi sırasında göstermiş olduğumuz büyük bir titizlik ve hassasiyet noktasında çalışmalarını aralıksız sürdüren kuruluşumuzdan oto yedek parça temin edebilirsiniz. Uluslararası kalite standartları çerçevesinde hizmetler sunan bizlere web sayfamızda yer alan iletişim numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz. 

Firmamız ile iletişim kurmanız halinde sizleri çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirmek bizim için onur vesilesi olacaktır. Saygı değer müşterilerimizin referansı ile hız kesmeden devam ettiğimiz çalışmalarımızda gerek sizlerin gerekse ülkemiz ekonomisine yapmış olduğumuz katkılardan dolayı büyük mutluluk duymaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz bütün alım&satım koşullarında tarafların memnuiyetini esas alan kuruluşumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 Saygılarımızla